Widzisz ten komunikat ponieważ twoja przeglądarka nie obsługuję znacznika embed. Dlatego nie możesz w pełni korzystać ze strony internetowej. W tym miejscu powinien wyswietlić się element flash na temat badań termowizyjnych.


Automatyka budynku

Zdjęcia

Wykonyjemy zdjęcia domów i aranżacji wnętrz oraz packshoty, które są profesjonalnymi zdjęciami produktowymi.

Wybór firmy projektujacej rozwiązania inteligentnego domu/budynku.


Poniżej zamieszczamy listę firm, które zajmują się badaniami termowizyjnymi, warto zapoznać się z ich ofertą.


Poradnik budowlanyE26.eu

W tej chwili nie ma w katalogu firm, które moglibysmy Państwu polecić, zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi poradnikami.
e26.euSerwis na temat badania termowizji
Czy wiesz, że: Ciągłe załączanie i wyłączanie klimatyzacji lub wentylacji może być uciążliwe. Dlatego Moeller daje możliwość automatycznego załączania tych urządzeń w zależności od temperatury w pomieszczeniach.

Automatyka budynku - czym jest inteligentny budynek.Czym jest termowizja.

1. Inteligentny budynek - czym jest inteligentny budynek?

Czy wyobrażasz sobie sterowanie oświetleniem w swoim domu za pomocą iPada, chciałbyś żeby ogrzewanie samo się włączało i utrzymywało wybraną przez ciebie temperaturę a rolety zamykały się kiedy zachodzi słońce . To tylko niektóre możliwości jakie niesie za sobą automatyka budynku. W tej części serwisu przybliżamy pojęcie” inteligentny budynek”.

Przyczynu utraty ciepła w domu.

2. Dlaczego warto stosować rozwiązania automatyki budynku?

Dzięki inteligentnej instalacji w twoim domu lub nie tylko poczujesz się komfortowo ale również znacząco możesz obniżyć koszty zarządzania obiektem – tyczy się to zwłaszcza powierzchni biurowych (automatyczne dostosowywanie temperatur, automatyczne wyłącznie świateł). Dzięki zintegrowaniu systemów bezpieczeństwa – systemom przeciwpożarowym, systemom antywłamaniowy, system kontroli dostępu, monitoring - zawsze czujesz się bezpiecznie, niezależnie od rodzaju zagrożenia. W tej części serwisu omawiamy praktyczne zastosowania dla inteligentnego domu i budynku.

Kiedy przeprowadzić badania kamera termowizyjną.

3. Opis systemów inteligentnego domu?

KNX, EIB, Lonworks, Dali Light, BACnet EnOcean Xcomfort Merten, Moellers Gira, Berker Delta: to niektóre z być może te nazwy nic Państwu nie mówią. W tej części serwisu przybliżymy systemy standardy i urządzenia związane z automatyką budynku i sterowania domem.

Badania termograficzne - profesjonalne firmy.

4. Sterowanie domem - wybór systemu.

Inteligentny budynek to wiele systemów i standardów: KNX/EIB Dali Light Lon works BACnet Enocean Xcomfort oraz wielu producentów Albrecht Jung GmbH & Co. KG, Arcus-EDS GmbH, Basalte, Beckhoff Automation, Berker GmbH & Co. KG, Bosch Thermotechnik GmbH, Cylon Controls, EIB-TAB GePro GmbH, Elka Elektronik GmbH, Elsner Elektronik GmbH, Gira Giersiepen GmbH & Co. KG, Honeywell International Inc., MDT Technologies GmbH, Micromex ZTiSM, Merten GmbH & Co. KG, Osram GmbH, Philips Lighting B.V., Siemens AG, T.A.C. by Schneider Electric, TX-Team GmbH, WAGO Kontakttechnik GmbH, Wieland-Electric, Zennio Avance y Tecnología S.L. Jak w takim razie zdecydować o wyborze odpowiedniego systemu dla naszych potrzeb, czym się kierować. W tej części serwisu omawiamy to zagadnienie.

Inteligentny-budynek.e26 to serwis edykacyjny dla osób zainteresowanych automatyką budynku.